Ta oferta pracy jest nieaktualna od 9 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Magister Farmacji

  • Częstochowa, śląskie
  • Specjalista
  • 2017-10-16

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

Pierwsza Apteka Niezapominajka powstała w 2001 roku.
Obecnie Apteki Niezapominajka to kilka niezależnych firm działających pod wspólną nazwą. Mocna pozycja firmy na rynku farmaceutycznym oraz jej intensywny rozwój dostarczają nowych, stabilnych miejsc pracy. Tworzymy warunki rozwoju dla wszystkich Pracowników. Oferujemy im partnerską współpracę opartą na wzajemnym szacunku i zaufaniu.

W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Częstochowa
MGR/06/2017

OPIS STANOWISKA:

  • Profesjonalna obsługa pacjentów
  • Budowanie trwałych relacji z pacjentami
  • Prawidłowe realizowanie recept i wykonywanie leków recepturowych
  • Monitorowanie stanów magazynowych apteki
  • Dbałość o standardy sieci Aptek Niezapominajka

WYMAGANIA:

  • Wykształcenie farmaceutyczne
  • Znajomość przepisów prawa farmaceutycznego
  • Wysoka kultura osobista i dbałość o najwyższy poziom obsługi pacjenta
  • Odpowiedzialność i uczciwość
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym
  • Znajomość programu KAMSOFT

OFERUJEMY:

  • WYSOKIE WYNAGRODZENIE
  • ATRAKCYJNY SYSTEM PREMIOWY
  • Zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Wspieranie rozwoju osobistego poprzez system szkoleń
  • Możliwość rozwoju kompetencji zawodowych

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji poprzez przycisk APLIKUJ.        Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Administratorem danych jest Apteka Niezapominajka z siedzibą ul. Jasnogórska 71, 31-358 Kraków. Dane zbierane są dla potrzeb obecnej rekrutacji, a w przypadku wyrażenia przez Panią/Pana wyraźnej i dobrowolnej zgody także dla potrzeb przyszłych rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest dobrowolne ale konieczne do przeprowadzenia rekrutacji. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne i wymaga Pani/Pana wyraźnej zgody.

bottom

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się