Ta oferta pracy jest nieaktualna od 109 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Magister Farmacji

  • Człuchów, pomorskie
  • Specjalista
  • 03.07.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    top
    Miejsce pracy: Człuchów

    Opis stanowiska:

    • Sprzedaż produktów leczniczych, suplementów diety i wyrobów medycznych
    • Rzetelna i profesjonalna obsługa klientów apteki
    • Informowanie pacjentów o działaniu i dawkowaniu lektów
    • Prawidłowe przyjmowanie i realizowanie recept, w tym sporządzanie leków recepturowych i aptecznych zgodnie z obowiązującymi przepisami

    Wymagania:

    • Mile widziany 5 letni staż pracy na stanowisku Magister farmacji
    • Wykształcenie wyższe farmaceutyczne z prawem wykonywania zawodu
    • Wiedza w zakresie standardów, procedur, jakości specyficznych dla sektora farmacji
    • Umiejętność nawiązywania kontaktów
    • Zaangażowanie
    • Odpowiedzialność i uczciwość

    Oferujemy:

    • Atrakcyjne wynagrodzenie
    • Umowę o pracę
    • Możliwość rozwoju i doskonalenia zawodowego

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Administratorem danych jest Nova KM-Target sp. zoo i wsp. sp.j. i GAP Administracja sp. zoo z siedzibą ul. Hurtowa 2, 62-510 Konin.  Dane zbierane są dla potrzeb obecnej rekrutacji, a w przypadku wyrażenia przez Panią/Pana wyraźnej i dobrowolnej zgody także dla potrzeb przyszłych rekrutacji. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest dobrowolne ale konieczne do przeprowadzenia rekrutacji. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne i wymaga Pani/Pana wyraźnej zgody. Ma Pani/Pan prawo wycofać zgodę na przetwarzanie danych, uzyskać dostęp do swoich danych; poprosić o: sprostowanie i uzupełnienie danych, usunięcie danych; ograniczenie przetwarzania danych; wyrazić sprzeciw wobec przetwarzania danych, wystąpić o przeniesienie danych i ze skargą do organu nadzorczego.