Ta oferta pracy jest nieaktualna od 60 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Magister Farmacji – Ekspert Farmaceutyczny

  • Łódź, łódzkie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 2018-08-21

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    ZATRUDNIMY: Magistra Farmacji – Eksperta Farmaceutycznego
    Lokalizacja: Łódź

    Opis stanowiska

    • profesjonalna obsługa Pacjentów
    • pomoc i obsługa Pacjentów drogą elektroniczną
    • dbanie o wysokie standardy pracy

    Oczekujemy:

    • wykształcenie wyższe Magister Farmacji – warunek konieczny
    • otwartość na Pacjenta
    • wysoka kultura osobista

    Oferujemy:

    • różnorodność – ciekawych współpracowników,
    • doświadczonych menadżerów
    • logikę i pozytywne emocje
    • ulubione miejsce pracy
    • atmosferę wsparcia i życzliwość
    • wysokie standardy etyczne
    • szkolenia odpowiadające potrzebom rozwojowym
    • dobrą organizację pracy
    • benefity (prywatną opiekę medyczną dla Ciebie i Twojej rodziny, pakiet sportowy wraz ze świadczeniami na działalność kulturalno-oświatową, programy prozdrowotne, treningi sportowe, akcje profilaktyczne)
    • zniżki oraz karty rabatowe na Produkty Naszych Marek
    bottom
    Administratorem danych osobowych osób zgłaszających udział w prowadzonym przez Administratora procesie rekrutacyjnym jest DOZ S.A. z siedzibą w Warszawie przy Al. Jerozolimskich 134, 02-305 Warszawa, NIP: 6762175698, REGON: 357674992