Logo Pracuj.pl

Magister Farmacji

Dr.Max PolskaO firmie

  • Kędzierzyn-Koźle
    Kędzierzyn-Koźle, opolskie
  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Tryb wypłaty:
    miesięczna

Twój zakres obowiązków

  • obsługa pacjentów na najwyższym poziomie
  • sprzedaż leków oraz wykonywanie leków recepturowych i aptecznych
  • prawidłowe przyjmowanie i realizowanie recept
  • zamawianie towaru
  • monitorowanie stanów w magazynie aptecznym
  • przestrzeganie standardów sieci Dr. Max

Nasze wymagania

  • wykształcenie farmaceutyczne
  • umiejętność pracy w zespole
  • uprzejmość, komunikatywność i łatwość w nawiązywaniu kontaktów
  • zaangażowanie w pracę
  • otwartość, profesjonalizm
  • mile widziana znajomość programu KAMSOFT

To oferujemy

  • stabilna praca w sieci będącej liderem branży
  • wynagrodzenie z tytułu umowy o pracę uzupełniane systemem premiowym
  • prywatna opieka lekarska – LuxMed
  • szkolenia zawodowe i personalne
  • dodatki świąteczne oraz do urlopu
  • karta Multisport Plus
  • atrakcyjne warunki ubezpieczenia grupowego
  • inicjatywy wspierające ekologię

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • paczki świąteczne
  • Inicjatywy wspierające ekologię

Jeżeli nasza oferta jest dla Państwa interesująca prosimy o przesłanie aplikacji poprzez przycisk Aplikuj.

Dziękując za Państwa zainteresowanie informujemy że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami

Dr.Max Polska to druga największa sieć aptek w kraju stworzona przez międzynarodowy holding Dr.Max – lidera na rynku farmaceutycznym w Czechach i na Słowacji. Rozwijamy rynek apteczny w kraju i zagranicą ale nie byłoby to możliwe gdyby nie pracownicy uczestników sieci- najlepsi specjaliści!

Ponad 4 000 pracowników w Polsce to nasz największy kapitał cenimy ich umiejętności i zdolności rozwijamy potencjał i szkolimy tak by wciąż mogli wytyczać nowe szlaki i kreować biznes farmaceutyczny w Polsce.

Magister Farmacji, Kędzierzyn-Koźle