Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Magister Farmacji

Apteka Katarzyna Puciata

4 8005 500 brutto / mies.
  • Ujastek 3, Kraków
    Kraków, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie
  • pełny etat, dodatkowa / tymczasowa
  • specjalista (Mid / Regular)

Ujastek 3

Kraków

Twój zakres obowiązków

  • prowadzenie sprzedaży  produktów leczniczych i wyrobów medycznych

  • udzielanie informacji i porad dotyczących działania i stosowania produktów leczniczych i wyrobów medycznych w oparciu o standardy opieki farmaceutycznej

  • stała, wzajemna komunikacja z personelem centrum medycznego w celu realizacji oczekiwań pacjentów, zapewniając obsługę na najwyższym poziomie

  • sporządzanie leków recepturowych

  • monitorowanie stanów magazynowych w aptece

Nasze wymagania

  • wykształcenie kierunkowe (tytuł Magistra Farmacji)

  • ukończony staż w aptece ogólnodostępnej lub może się już pochwalić minimalnym doświadczeniem zawodowym

  • empatyczność i zorientowanie na ludzi

  • mile widziana znajomość programu Eurosoft

To oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • komfortowe warunki pracy w nowoczesnej i dobrze wyposażonej aptece

  • bliskość Centrum Medycznego i partnerską współpracę z lekarzami

  • szkolenia produktowe, sprzedażowe i ze standardu porady farmaceutycznej

  • przyjazną atmosferę pełną wsparcia i życzliwości oraz dobrą organizację pracy

  • realizację misji, w której nadrzędną wartością jest dobro pacjenta i pomoc drugiemu człowiekowi

O nas

Nowo otwierana apteka będzie działać przy Centrum Medycznym znajdującym się przy ul. Ujastek 3 w Krakowie.

Będzie to nowoczesna, całodobowa apteka otwarta.

Moją ambicją, jako właścicielki jest stworzyć miejsce, które zapewni najwyższy poziom doradztwa i opieki farmaceutycznej. Nadrzędną wartością w codziennej pracy apteki będzie dobro pacjenta, empatia i pomoc drugiemu człowiekowi.

Do zespołu szukam osób pełnych pasji i zaangażowania, które chcą w życiu czegoś więcej.