Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Magister Farmacji

EmploYes

  • Nowy Sącz

    Nowy Sącz, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • Zapewnienie Pacjentom obsługi na najwyższym poziomie

  • Sprawdzanie recept pod względem merytorycznym oraz formalnym

  • Sporządzanie leków recepturowych

Nasze wymagania

  • Empatia na kontakt z Pacjentem

  • Wykształcenie wyższe farmaceutyczne

  • Odpowiedzialność, uczciwość oraz zaangażowanie w pracę

  • Umiejętność pracy w zespole

To oferujemy

  • Bonus na start – 7000 zł brutto

  • Środowisko ludzi z pasją

  • Możliwość rozwoju i doskonalenia swoich kompetencji

  • Stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • Pakiet medyczny

EmploYes

Poszukujemy osób na stanowisko Magister Farmacji.

Miejsce pracy: NOWY SĄCZ

(APTEKA Z PUNKTEM SZCZEPIEŃ)

Przewiń do profilu firmy