Magister Farmacji - obrót produktami leczniczymi kontorlowanymi

  • Wolskie (pow. warszawski zachodni), Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 06.12.2018
  • Ważna jeszcze 25 dni (do 05.01.2019)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    TRAMCO Sp. z o.o.

    z siedzibą w Wolskie, ul. Wolska 14, 05-860 Płochocin

    Hurtownia farmaceutyczna Tramco Sp. z o.o., która zajmuje się dystrybucją leków do szpitali, aptek ogólnodostepnych, hurtowni farmaceutycznych, zakładów opieki zdrowotnej oferuje pracę na stanowisko:

    Magister Farmacji - osoba odpowiedzialna za obrót produktami leczniczymi kontrolowanymi

    Miejsce pracy: Warszawa (okolice), Wolskie (pow. warszawski zachodni)

    Opis stanowiska:

    • Nadzorowanie obrotu produktami leczniczymi kontrolowanymi - dostawy, wydania, reklamacje i zwroty, dokumentacja

    Praca w godzinach 8-16 w miejscowości Wolskie (wylot z Ożarowa Mazowieckiego w kierunku Błonia)

    Wymagania:

    • Posiadanie Prawa Wykonywania Zawodu Farmaceuty
    • Minimum dwuletni okres pracy w hurtowni farmaceutycznej lub aptece ogólnodostępnej
    • Znajomość podstaw funkcjonowania hurtowni farmaceutycznej - Ustawa Prawo Farmaceutyczne i Ustawa o Przeciwdziałaniu Narkomanii oraz akty wykonawcze do tych ustaw, zwłaszcza Rozporządzenie w sprawie wymagań Dobrej Praktyki Dystrybucyjnej
    • Znajmość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację
    • Prawo jazdy kat. B

    Oferujemy:

    • Stałą stabliną pracę
    • Umowę o pracę
    • Atrakcyjne zarobki
    • Opiekę medyczną

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do Tramco Sp. z o.o. z siedzibą w Wolskie przy ul. Wolska 14 (Pracodawca, Administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę/Administratora danych Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.