Magister Farmacji

ZDROWIT S.A.

  • Opole

    Opole, opolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • Profesjonalna obsługa pacjentów

  • Budowanie trwałych relacji z pacjentami

  • Prawidłowe realizowanie recept i wykonywanie leków recepturowych

  • Monitorowanie stanów magazynowych apteki

  • Dbałość o standardy sieci Aptek Zdrowit

Nasze wymagania

  • Ogłoszenie skierowane jest do osób, które posiadają kierunkowe wykształcenie - dyplom magistra farmacji (wymóg konieczny).

To oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie,

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • indywidulane podejście do pracownika i otwartość na potrzeby oraz sugestie,

  • system szkoleń w tym dostęp do platformy e-learningowej,

  • możliwość udziału w rozwojowych projektach indywidualnych takich jak "Akademia Menedżera", campy szkoleniowe oraz "Lider Dermo",

  • możliwość udziału w szkoleniach prowadzonych przez współpracującą firmę szkoleniową "Trimero",

  • pakiet benefitów takich jak: (karta sportowa MultiSport, platforma MultiLife, atrakcyjny system ubezpieczeń na życie oraz oferta ubezpieczenia OC, atrakcyjne rabaty pracownicze na produkty, program rekomendacji pracowników),

  • pracę w przyjaznej atmosferze w dynamicznie rozwijającej się Firmie,

  • możliwość rozwoju zawodowego w strukturach firmy.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • ubezpieczenie na życie

Zdrowit SA to firma rodzinna wyłącznie z polskim kapitałem, która tworzy swoją historię nieprzerwanie od ponad 2004 roku.

Zdrowit to przede wszystkim ludzie, ludzie z pasją. Pasją dbania o zdrowie.

Stawiamy na efektywność, otwartość, kompleksowość i szybkość działania.

Sukces naszej firmy tworzy ponad tysiąc zaangażowanych pracowników.

Dołącz do Nas! Podejmij wyzwanie. Podejmij pracę, która zapewni Ci rozwój zawodowy i możliwość zdobywania nowych doświadczeń.

#karierazdrowit obecna jest w social media

• instagram https://www.instagram.com/karierazdrowit/

• facebook https://www.facebook.com/karierazdrowit

obserwuj Nas i bądź na bieżąco.

Przewiń do profilu firmy