Ta oferta pracy jest nieaktualna od 67 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Magister Farmacji

  • Piaseczno, Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 17.05.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    "Papaya" Janina Papaj i wspólnicy sp. j.

    Apteka Papaya w Piasecznie poszukuje kandydatów na stanowisko Magister Farmacji.

    Szukamy energicznych, ambitnych osób, które nie boją się wyzwań oraz gotowe są rozwijać swoją wiedzę z zakresu farmacji aptecznej.

    Miejsce pracy: Piaseczno, Warszawa (okolice)

    ZAKRES OBOWIĄZKÓW

    • przyjmowanie i realizacja recept
    • sprzedaż leków i sporządzanie leków recepturowych zgodnie z obowiązującymi przepisami
    • retaksacja recept
    • monitorowanie stanów magazynowych, terminów ważności i polityki cenowej Apteki

    WYMAGANIA

    • łagodne i otwarte podejście do Pacjentów i ich potrzeb
    • energiczność i zaangażowanie
    • uczciwość
    • znajomość programu Kamsoft (mile widziana)
    • umiejętność pracy w zespole

    OFERUJEMY

    • szkolenia dla pracowników
    • umowę o pracę na czas nieokreślony
    • dodatkowe ubezpieczenie
    • elastyczny czas pracy
    • stałą pracę

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Papaya Janina Papaj i wspólnicy sp. j z siedzibą w Grójcu zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.

    Informujemy, że Administratorem danych jest Papaya Janina Papaj i wspólnicy sp.j. z siedzibą w Grójcu przy ul. Armii Krajowej 7. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.