Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Magister Farmacji

FARMACJA OD SERCA Sp. z o.o.

  • Stary Rynek 9, Radzymin
    Radzymin, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat, część etatu
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
  • rekrutacja zdalna

Stary Rynek 9

Radzymin

Twój zakres obowiązków

  • obsługa Pacjentów z zachowaniem standardów obsługi prowadzących do jak najlepszej realizacji potrzeb,

  • zamawianie i wprowadzanie towaru przy współpracy z Działem Zakupów i Sprzedaży,

  • wsparcie merytoryczne pracowników apteki,

  • organizacja pracy apteki na zmianie.

Nasze wymagania

  • Oczekujemy wykształcenia kierunkowego oraz ukończonego stażu,

  • empatii i zaangażowania w pracy z Pacjentem,

  • umiejętności pracy w zespole i otwartości na nowe znajomości,

  • uczciwości i odpowiedzialności.

To oferujemy

  • Pracę w firmie prowadzonej przez Farmaceutów, w której najważniejszy jest Pacjent i wysoka jakość obsługi,

  • Możliwość skupienia się na merytorycznej obsłudze Pacjenta (brak targetów, rozliczania sprzedaży itp.),

  • Stabilne zatrudnienie w aptece o ugruntowanej pozycji rynkowej,

  • Atrakcyjne wynagrodzenie wzbogacone premiami i pakietem świadczeń pozapłacowych(karta Multisport, Opieka medyczna, dopłata do okularów, ekwiwalent za pranie fartuchów itp.),

  • System szkoleń w tym dostęp do platformy e-learningowej,

  • Możliwość rozwoju zawodowego w strukturach firmy,

  • Miejsce pracy tolerancyjne, otwarte na każdego.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • program rekomendacji pracowników

Farmacja od Serca Sp. z o.o. jest firmą rodzinną, założoną w 2004 r przez małżeństwo farmaceutów prowadzące apteki w miłej, rodzinnej i elastycznej atmosferze, wspierając rozwój pracowników, szkoląc ich, powierzając odpowiedzialne i samodzielne zadania.

Przewiń do profilu firmy