Ta oferta pracy jest nieaktualna od 2 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Magister Farmacji

  • Siemianowice Śląskie, śląskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 2018-09-17

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    „Apteka Słoneczna” to sieć profesjonalnych aptek z długoletnią tradycją farmaceutyczną, której głównym celem jest zapewnianie wszystkim Pacjentom solidnej i fachowej opieki zdrowotnej, oraz dostępu do szerokiej gamy produktów w niskich cenach. Jesteśmy dumni, że od ponad ćwierć wieku możemy troszczyć się o ludzkie zdrowie.

    Apteka w Siemianowicach Śląskich zatrudni
    Magistra Farmacji
    Miejsce pracy: Siemianowice Śląskie
    ul. Gen Władysława Andersa

    Zakres obowiązków:

    • profesjonalna obsługa pacjentów apteki
    • budowanie trwałych relacji z Pacjentami

    *** Oferta jest skierowana do osób posiadających wyższe wykształcenie farmaceutyczne

    Wymagania:

    • odpowiedzialne podejście do powierzonych obowiązków
    • wysoka kultura osobista

    Oferujemy:

    • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
    • atrakcyjne wynagrodzenie – 4200 netto
    • możliwość podnoszenia kwalifikacji (szkolenia)
    • możliwość rozwoju zawodowego

    Osoby zainteresowane pracą prosimy o przesyłanie CV.

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. 2002 r. , Nr 101, poz. 926 z późn. zm.).