Oferta pracy

NETTLE S.A.

Magister farmacji / specjalista ds. jakości

NETTLE S.A.O firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ważna jeszcze 4 dni
    do: 13 maj 2021
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Wsparcie kierownika hurtowni

  • Nadzór oraz aktualizacja dokumentacji DPD

  • Prowadzenie audytów wewnętrznych i zewnętrznych (podwykonawców)

  • Nadzór nad transportem

  • Organizacja i prowadzenie szkoleń z zakresu DPD

Nasze wymagania

  • Wykształcenia wyższego kierunkowego

  • Mile widziane doświadczenie w pracy w hurtowni farmaceutycznej oraz wiedza z zakresu Prawa farmaceutycznego i Dobrej Praktyki Dystrybucyjnej

  • Języka angielskiego w stopniu komunikatywnym

  • Odpowiedzialności, systematyczności i rzetelności w wykonywaniu powierzonych zadań

  • Umiejętności organizacji pracy

  • Zdolności komunikacyjnych

  • Znajomości obsługi komputera i pakietu MS Office

To oferujemy

  • Zatrudnienie w ramach umowy o pracę, możliwość pracy na pół etatu

  • Miejsce pracy hurtownię farmaceutyczną

  • Ciekawą, stabilną pracę w dużej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • Przyjazną atmosferę pracy,

  • Atrakcyjny pakiet socjalny

  • Szkolenia, Benefity

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

NETTLE S.A.

Nettle od 2006 roku wspiera działalność firm farmaceutycznych oraz producentów sprzętu medycznego na polskim rynku ochrony zdrowia. Jesteśmy liderem polskiego rynku w obszarze obsługi sprzedaży bezpośredniej leków.

Przewiń do profilu firmy