Logo Pracuj.pl

Magister farmacji

Cefarm 36,6O firmie

  • Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • umowa o pracę, umowa zlecenie
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • zapewnienie pacjentom profesjonalnej i fachowej obsługi w zakresie bezpośredniej realizacji recept oraz sprzedaży preparatów OTC
  • przyjmowanie dostawy i potwierdzanie jej zgodności z zamówieniem
  • praca zgodna z obowiązującymi regulacjami prawnymi

Nasze wymagania

  • posiadać wykształcenie farmaceutyczne oraz czynne prawo do wykonywania zawodu – warunek konieczny
  • dbać o najwyższy poziom obsługi pacjenta
  • obsługiwać sprawnie program Kamsoft
  • posiadać praktyczną wiedzę na temat aktualnych regulacji prawnych
  • sumiennie i rzetelnie wykonywać powierzone obowiązki

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na cały etat lub elastyczne formy zatrudnienia – na godziny
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • pracę w profesjonalnym i zgranym zespole
  • benefity pozapłacowe: pakiet sportowy, pakiet zdrowotny, ubezpieczenie na życie
  • pomoc przy ewentualnej relokacji

Cefarm 36,6 łączy tradycję z nowoczesnością, profesjonalnie i kompleksowo obsługuje pacjentów na terenie całego kraju. Liczba około 200 aptek czyni Cefarm 36,6 trzecią, co do wielkości siecią aptek w Polsce.

Grupa kompetentnych farmaceutów każdego dnia realizuje się w swej roli stawiając na pierwszym miejscu dobro pacjenta. Jeśli jesteś świeżo upieczonym farmaceutą, chciałbyś dołączyć do grona odpowiednio wyszkolonej kadry i pracować w miłej atmosferze to czekamy właśnie na Ciebie.

Dołącz do Nas!

Firma zastrzega sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.

Magister farmacji, Warszawa