Logo Pracuj.pl

Magister Farmacji

Cefarm 36,6O firmie

  • Warszawa, mazowieckie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Cefarm 36,6

Rozłogi 10

Bemowo

Warszawa

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Kompleksowa obsługa pacjentów
  • Wsparcie procesu zaopatrzenia Apteki
  • Monitorowanie stanu magazynowego
  • Realizacja standardów sieci Aptek Cefarm 36,6

Nasze wymagania

  • Wykształcenie farmaceutyczne
  • Komunikatywność
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Skuteczność w realizacji powierzonych zadań
  • Dążenie do rozwoju zawodowego

To oferujemy

  • Pakiet benefitów
  • Terminowe wynagrodzenie
  • Możliwość awansu zawodowego
  • Udział w cyklicznych szkoleniach

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie

Firma zastrzega sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.

Cefarm 36,6 łączy tradycję z nowoczesnością, profesjonalnie i kompleksowo obsługuje pacjentów na terenie całego kraju. Liczba około 200 aptek czyni Cefarm 36,6 trzecią, co do wielkości siecią aptek w Polsce.

Grupa kompetentnych farmaceutów każdego dnia realizuje się w swej roli stawiając na pierwszym miejscu dobro pacjenta. Jeśli jesteś świeżo upieczonym farmaceutą, chciałbyś dołączyć do grona odpowiednio wyszkolonej kadry i pracować w miłej atmosferze to czekamy właśnie na Ciebie.

Dołącz do Nas !

Magister Farmacji, Rozłogi 10, Bemowo, Warszawa