Ta oferta pracy jest nieaktualna od 174 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Magister Farmacji

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 01.03.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Misinpex-Medic Sp. z o.o.

    Misinpex-Medic Sp. z o.o. to prężna i stabilna firma farmaceutyczna prowadząca działalność na terenie Warszawy.

    W związku z rozwojem firmy poszukujemy pracownika na stanowisko:

    Miejsce pracy: Warszawa

    Zadania:

    • Sprzedaż leków i sporządzanie leków recepturowych zgodnie z obowiązującymi standardami
    • Przyjmowanie i realizowanie recept zgodnie z obowiązującymi standardami
    • Opieka farmaceutyczna Pacjentów
    • Monitorowanie stanów magazynowych, terminów ważności i polityki cenowej Apteki

    Profil Kandydata:

    • Wykształcenie wyższe farmaceutyczne
    • Wysoka kultura osobista i dbałość o wysoki poziom obsługi pacjenta
    • Dokładność, rzetelność i w wykonywaniu swoich obowiązków
    • Samodzielność i wielozadaniowość
    • Odpowiedzialność i uczciwość
    • Gotowość do pracy w systemie zmianowym
    • Znajomość programu KAMSOFT

    Oferujemy:

    • Pracę w doświadczonym zespole i miłą atmosferę
    • Możliwość pracy w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
    • Możliwość rozwoju zawodowego i zdobycia doświadczenia
    • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Numer telefonu kontaktowego do firmy: 508 007 271