Magister Farmacji

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 2018-07-04
  • Ważna jeszcze 16 dni (do 2018-08-03)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Apteka "Top-Lek" w Warszawie poszukuje Magistra Farmacji!

    Miejsce pracy: Warszawa
    MF/06/W

    ZADANIA:

    - sprzedaż leków oraz wykonywanie leków recepturowych,
    - informowanie pacjentów o działaniu i dawkowaniu leków,
    - realizacja planów sprzedażowych,
    - budowanie trwałych relacji z pacjentami,
    - prawidłowe przyjęcie dostawy i potwierdzenie jej zgodności z zamówieniem.

    OCZEKUJEMY:

    - wykształcenia wyższego farmaceutycznego z prawem wykonywania zawodu,
    - doświadczenia w pracy w aptece,
    - umiejętności obsługi komputera,
    - zaangażowania i dokładności,
    - wysoko rozwiniętych umiejętności interpersonalnych,
    - umiejętności pracy na samodzielnym stanowisku i w zespole.

    OFERUJEMY:

    - zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
    - pracę zgranym zespole oraz miłą atmosferę,
    - narzędzia niezbędne do wykonywania codziennych obowiązków.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV poprzez przycisk Aplikuj.

    Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.