Magister Farmacji

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 21.09.2018
  • Ważna jeszcze 0 dni (do 21.10.2018)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Miejsce pracy: Warszawa

    Praca w aptece w szpitalu onkologicznym należącym do Grupy LUX MED

    Zakres obowiązków:

    • Realizacja zadań wynikających z pracy w pracowni leku cytotoksycznego w aptece szpitalnej.
    • Świadczenie usługi farmaceutycznej dedykowanej Pacjentom hospitalizowanym, leczonym lub diagnozowanym w szpitalu.
    • Działania zgodnie z zasadami legalności, rzetelności, celowości, gospodarności i oszczędności;
    • Wykonywanie pracy zgodnie z przyjętymi standardami obowiązującymi w Grupie LUX MED.

    Oczekiwania:

    • Wykształcenie wyższe farmaceutyczne z prawem do wykonywania zawodu;
    • Mile widziane doświadczenie w pracy z lekiem cytostatycznym;
    • Umiejętność obsługi komputera (pakiet MS Office);
    • Dyspozycyjność;
    • Odpowiedzialność, uczciwość, zaangażowanie.

    Oferujemy:

    • Zatrudnienie w renomowanej i stabilnej firmie, będącej liderem w swojej branży;
    • Pracę w komfortowych warunkach w nowym szpitalu onkologicznym na warszawskim Żoliborzu;
    • Miłą i przyjazną atmosferę;
    • Dodatki pozapłacowe (min. opieka medyczna, karta sportowa - na preferencyjnych warunkach).