Magister Farmacji

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 4 - 6 tys. zł brutto
  • 23.10.2018
  • Ważna jeszcze 8 dni (do 22.11.2018)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Apteka niesieciowa w Warszawie w dzielnicy Wawer zatrudni na stanowisko:

    Miejsce pracy: Warszawa
    Wynagrodzenie: 4 - 6 tys. zł

    Opis stanowiska:

    • Sprzedaż leków oraz wykonywanie prostych leków recepturowych
    • Informowanie pacjentów o działaniu oraz dawkowaniu leków
    • Składanie i przyjmowanie zamówień

    Wymagania:

    • Wykształcenie wyższe farmaceutyczne
    • Otwartość na Pacjenta i troska o jego zdrowie
    • Odpowiedzialność i zaangażowanie w powierzone zadania
    • Wykonywanie leków recepturowych zgodnie z obowiązującymi przepisami
    • Mile widziana znajomość obsługi programu Kamsoft

    Oferujemy:

    • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
    • System premiowy
    • Możliwość rozwoju
    • Zdobywanie wiedzy i umiejętności, również poprzez szkolenia
    • Dogodną lokalizację (apteka mieści się przy Pętli 520)
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami. Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: ” Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997 r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm.”