Ta oferta pracy jest nieaktualna od 30 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Magister Farmacji Zakopane

  • Zakopane, małopolskie
  • Specjalista
  • 27.03.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Dr.Max Polska to druga największą sieć aptek w kraju należąca do międzynarodowego holdingu Dr.Max – lidera na rynku farmaceutycznym w Czechach i na Słowacji. Rozwijamy rynek apteczny w kraju i zagranicą, ale nie byłoby to możliwe, gdyby nie nasi pracownicy - najlepsi specjaliści!

    Ponad 4 000 pracowników w Polsce to nasz największy kapitał, cenimy ich umiejętności i zdolności, rozwijamy potencjał i szkolimy, tak by wciąż mogli wytyczać nowe szlaki i kreować biznes farmaceutyczny w Polsce.

    Magister Farmacji

    Miejsce pracy: Zakopane

    Zakres obowiązków:

    • sprzedaż leków oraz wykonywanie leków recepturowych i aptecznych zgodnie z obowiązującymi przepisami
    • prawidłowe przyjmowanie i realizowanie recept
    • zamawianie, prawidłowe przyjmowanie dostawy i potwierdzanie jej zgodności z zamówieniem
    • monitorowanie stanów oraz terminów ważności preparatów w magazynie aptecznym
    • przestrzeganie standardów firmy Dr. Max

    Oczekujemy:

    • wykształcenia farmaceutycznego
    • umiejętności pracy w zespole
    • wysoko rozwiniętych kompetencji interpersonalnych
    • dużego zaangażowania w kontakty międzyludzkie
    • otwartości, profesjonalizmu
    • mile widziana znajomość programu KAMSOFT

    Oferujemy:

    • stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
    • atrakcyjne wynagrodzenie z tytułu umowy o pracę uzupełniane systemem premiowym
    • możliwość rozwoju i doskonalenia swoich kompetencji;
    • ciekawą i pełną wyzwań pracę
    • pakiet socjalny obejmujący ubezpieczenie grupowe, ZFŚS, opiekę medyczną i kartę MULTISPORT PLUS

    Oferujemy:

    • Prywatna opieka lekarska, zorganizowana wg indywidualnych pakietów zdrowotnych
    • Stały rozwój poprzez liczne szkolenia zawodowe i personalne
    • Dodatkowe świadczenia z zakładowego funduszu świadczeń socjalnych - wczasy pod gruszą czy dodatki świąteczne
    • Karta Multisport, dzięki której setki dyscyplin sportowych będą na wyciągnięcie ręki
    • Atrakcyjne warunki ubezpieczenia dzięki pakietom grupowym
    • Wspieranie inicjatyw pracowników (biegi firmowe, akcje charytatywne, wolontariaty)
    Jeżeli nasza oferta jest dla Państwa interesująca, prosimy o przesłanie aplikacji (CV + list motywacyjny) poprzez przycisk APLIKUJ w tytule podając Magister Farmacji.

      Dziękując za Państwa zainteresowanie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

    Więcej informacji o sieci aptek Dr.Max mogą Państwo znaleźć na stronie www.drmax.pl

    Niniejszym informujemy, iż wysłanie cv jest tożsame z zapoznaniem się Pana/Pani z zasadami ochrony danych osobowych wg poniższego:
    KLAUZULA INFORMACYJNA
    Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. informuję, iż:

    1) administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Dr. Max Sp. z o. o. z siedzibą we Wrocławiu (54-613) przy ul. Krzemienieckiej 60a.
    2) osobą odpowiedzialną za ochronę danych w Dr. Max Sp. z o. o. z siedzibą we Wrocławiu jest Inspektor Ochrony danych, adres mail:  [email protected]
    3) Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu realizacji procesu rekrutacji na podstawie art. 6 ust 1 pkt b i c ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.
    4) odbiorcą Pani/Pana danych osobowych będą pracownicy działu HR administratora danych.
    5) Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane za granicę.
    6) Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane przez okres niezbędny na potrzeby rekrutacji, później zostaną usunięte.
    7) posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem;
    8) ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.;
    9) podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest dobrowolne, a konsekwencją niepodania danych osobowych będzie niemożność uczestniczenia w procesach rekrutacyjnych prowadzonych przez Spółkę.
    10) Pana/Pani dane będą przetwarzane w formie profilowania. Konsekwencją takiego przetwarzania będzie zakwalifikowanie do udziału w kolejnych etapach rekrutacji.