Oferta pracy

Magister Farmacji- Żoliborz

Pracuj.pl dla Firm

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • zapewnienie profesjonalnej obsługi pacjentów

  • doradztwo w zakresie farmaceutycznym

  • realizacja recept

  • monitorowanie stanu preparatów w magazynie apteki

  • praca zgodna z aktualnymi regulacjami prawnymi

Nasze wymagania

  • wyższe wykształcenie farmaceutyczne

  • prawo do wykonywania zawodu

  • uprzejmość, komunikatywność i łatwość w nawiązywaniu kontaktów

Mile widziane

  • znajomość systemu Kamsoft

To oferujemy

  • stabilną pracę oraz umowę o pracę

  • atrakcyjne wynagrodzenie oraz dodatkowe premie

  • pracę w komfortowych systemach godzinowych

  • ubezpieczenie grupowe na życie oraz pakiet medyczny

  • system szkoleń wewnętrznych podnoszących umiejętności

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

Etapy rekrutacji
1

Nasi rekruterzy dokonają selekcji CV

2

Rekruter przeprowadzi z Tobą wstępną rozmowę kwalifikacyjną

3

Po wyrażeniu przez Ciebie zgody przekażemy CV do pracodawcy

4

Pracodawca przeanalizuje i oceni Twoje CV

5

Jeżeli Pracodawca jest na TAK, skontaktuje się z Tobą

Naszym klientem jest ogólnopolska sieć popularnych aptek.

Przewiń do profilu firmy