Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Magister/Inżynier budowy

Lokum Deweloper Spółka AkcyjnaO firmie

  • Krawiecka 1, Wrocław
    Wrocław, dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Lokum Deweloper Spółka Akcyjna

Krawiecka 1

Wrocław

Twój zakres obowiązków

  • nadzór nad brygadami na przydzielonym odcinku

  • dbanie o zachowanie najwyższych standardów dotyczących przestrzegania zasad BHP

  • utrzymywanie ładu i porządku na budowie zgodnie ze standardami Lokum Deweloper

  • bieżące ustalanie zadań dla brygad i rozliczanie powierzonych im zadań

  • koordynacja robót realizowanych przez podwykonawców i/lub siły własne

  • organizowanie środków technicznych i materiałów niezbędnych do realizacji budowy

  • kontrola ilości i jakości wykonywanych robót, wsparcie kierownika budowy w rozliczeniach rzeczowo-finansowych, kontrola i egzekwowanie ładu i porządku na budowie

  • kontrola i weryfikacja dokumentacji projektowej, zgłaszanie ew. błędów

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne: absolwent kierunku budownictwo lądowe

  • staż pracy nie jest wymagany

  • inżynierska kreatywność

  • znajomość pakietu MS Office oraz AutoCad

  • dyspozycyjność i umiejętność pracy pod presją czasu

  • odpowiedzialność, zdolności organizacyjne, komunikatywność, samodzielność, umiejętność pracy w grupie, silna osobowość

  • umiejętności negocjacyjne, myślenie analityczne

  • szacunek do ludzi, pracowitość, chęć i zdolność do rozwoju osobistego i zawodowego

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w renomowanej spółce deweloperskiej o ugruntowanej pozycji na rynku

  • niezbędne narzędzia pracy w tym telefon, komputer, odzież ochronna

  • prywatna opieka lekarska

  • ambitne i innowacyjne projekty

  • możliwość rozwoju zawodowego

  • wsparcie doświadczonego zespołu

  • młode i dynamiczne środowisko pracy oparte o wzajemny szacunek i uczciwość

Lokum Deweloper prowadzi działalność w sektorze wielorodzinnego budownictwa mieszkaniowego w segmencie mieszkań o podwyższonym standardzie. Od 2004 Spółka zrealizowała 5,5 tys. mieszkań i domów, przede wszystkim we Wrocławiu (m.in. jedno z najpopularniejszych osiedli w mieście – Lokum di Trevi, czy wyjątkowe osiedle zlokalizowane nieopodal Ostrowa Tumskiego – Lokum Vena). Od 2016 r. prowadzi działalność także na drugim największym rynku w Polsce – w Krakowie, gdzie powstają trzy unikatowe inwestycje: Lokum Vista, Lokum Siesta i Lokum Salsa. Lokum Deweloper to ponad 100 wybitnych specjalistów z wielu dziedzin, a wśród nich pracownicy związani ze Spółką od początku jej istnienia. Firmę prowadzi doświadczony zespół inżynierów i menadżerów, którzy kompleksowo zarządzają procesem inwestycyjnym, tworząc doskonałe warunki do pracy i rozwoju. Spółka od 2015 r. notowana jest na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie.

Przewiń do profilu firmy