Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Magister Prawa - Aplikant I roku aplikacji adwokackiej/radcowskiej

KANCELARIA PRAWA GOSPODARCZEGO I OŚWIATOWEGO sp. z o.o.

  • Szlak 20, Stare Miasto, Kraków
    Kraków, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat, część etatu
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Szlak 20

Stare Miasto

Kraków

Twój zakres obowiązków

  • dokonywanie analizy stanu faktycznego i prawnego spraw,

  • sporządzanie projektów pozwów i wniosków egzekucyjnych,

  • sporządzanie projektów innych pism procesowych,

  • sporządzanie i opiniowanie umów, dokumentów korporacyjnych, statutów, regulaminów,

  • wsparcie adwokata/ radcy prawnego przy obsłudze prawnej spółek osobowych i kapitałowych (w tym akcyjnej), fundacji,

  • wsparcie adwokata/ radcy prawnego przy obsłudze prawnej placówek oświatowych- szkół, przedszkoli, organów prowadzących, niepublicznych placówek kształcenia ustawicznego,

  • reprezentacja klientów w postępowaniach sądowych (cywilnych, gospodarczych, karnych),

  • reprezentacja klientów w toku postępowania administracyjnego,

  • nadzór nad przebiegiem postępowania sądowego i egzekucyjnego,

  • udział w rozprawach.

Nasze wymagania

  • magister prawa lub aplikant radcowski/ adwokacki I roku aplikacji,

  • znajomość przepisów prawa cywilnego i postępowania cywilnego, kodeksu spółek handlowych, postępowania administracyjnego - mile widziana znajomość prawa oświatowego,

  • sumienność i dokładność w wykonywaniu powierzonych obowiązków,

  • bardzo dobra organizacja pracy, samodzielność i inicjatywa,

  • umiejętność pracy w zespole,

  • odpowiedzialność i zaangażowanie,

  • znajomość języka angielskiego lub innego języka.

To oferujemy

  • dofinansowanie karty Multisport

  • dofinansowanie do prywatnej opieki zdrowotnej

O nas

Naszą misją jest dostarczanie rzetelnych informacji oraz profesjonalnej pomocy prawnej opartej na wiedzy. Specjalizujemy się w prawie oświatowym oraz świadczymy prawne wsparcie dla podmiotów gospodarczych. Świadczymy usługi kompleksowej obsługi prawnej placówek oświatowych, jak również podmiotów gospodarczych z różnych sektorów gospodarki.

Naszą kancelarię prawną tworzy młody i profesjonalny zespół posiadający specjalizację i doświadczenie w branży edukacyjnej. Łączymy elastyczną obsługę klienta opartą na zrozumiałym dialogu z nowoczesnymi metodami zarządzania.

Analizujemy i tworzymy umowy, regulaminy, statuty i dokumenty korporacyjne.

Udzielamy wsparcia przy kontrolach placówek oświatowych, a także w obliczu wszelkich sporów sądowych w postępowaniu cywilnym, gospodarczym i administracyjnym.

Wierzymy, że ciągłe pogłębianie wiedzy i intuicja prawników oparta na doświadczeniu i praktyce, zapewnią klientom KPGiO bezpieczeństwo prawne i powodzenie.