Main Graphic Designer

  • Konin, Rychwał, Tuliszków, wielkopolskie
  • Specjalista
  • 07.12.2018
  • Ważna jeszcze 25 dni (do 06.01.2019)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Trenkwalder jest jednym z liderów w branży HR w Polsce, specjalizując się w rekrutacjach stałych, tymczasowych, outsourcingu i doradztwie personalnym. Trenkwalder należy do Grupy Trenkwalder International AG, która od ponad 30 lat świadczy usługi HR w 17 krajach Europy, wspierając Kandydatów i firmy w realizacji ich celów zawodowych i biznesowych.

    Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

    Miejsce pracy: Konin, Rychwał, Tuliszków
    GRA/KON/1218

    Obowiązki:

    • praca w dziale graficznym firmy polegająca na tworzeniu i produkcji materiałów marketingowych offline i online,
    • wspieranie młodszych stażem pracowników doświadczeniem i wiedzą merytoryczną,
    • koordynacja procesu realizacji zleceń graficznych dla klientów,
    • kreowanie komunikacji marketingowej firmy zgodnie z polityką identyfikacji wizualnej firmy,
    • wykonywanie projektów graficznych opakowań oraz etykiet na produkty firmy.

    Wymagania:

    • min. 5-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (mile widziane w firmie o profilu produkcyjnym),
    • dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie,
    • dobra znajomość obsługi oprogramowania InDesign, Photoshop, Illustrator,
    • praktyczne doświadczenie w realizacji projektów graficznych oraz umiejętność połączenia pasji twórczej z profesjonalizmem zawodowym,
    • samodzielność i zaangażowanie w działaniu, kreatywność, komunikatywność,umiejętność pracy w zespole.

    Oferujemy:

    • pracę w międzynarodowym środowisku z pakietem profesjonalnych szkoleń oraz dostępem do nowoczesnych narzędzi pracy,
    • pełne wdrożenie do pracy oraz jasno określoną ścieżkę rozwoju,
    • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę oraz bonusy (m.in. nagroda roczna, fundusz socjalny, dofinansowanie do karty Multisport, dofinansowanie do posiłków itp).
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Agencja zatrudnienia nr cert. 136.

    opis