Ta oferta pracy jest nieaktualna od 373 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Mainframe Systems Engineer

  • Katowice, śląskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 13.04.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    ING Services Polska sp. z o.o to centrum usług wspólnych zlokalizowane w Katowicach, świadczące usługi IT na rzecz podmiotów Grupy ING funkcjonujących na całym świecie. Usługi informatyczne świadczone przez ISP to: hosting zasobów systemowych, usługi zdalnego zarządzania zasobami informatycznymi oraz usługi związane z bezpieczeństwem IT. Aby dowiedzieć się więcej, zapraszamy na stronę www.ingservicespolska.pl

    W związku z dynamicznym rozwojem ING Services Polska sp. z o.o poszukujemy kandydatów, którzy dołączą do naszej organizacji na stanowisko:

    Miejsce pracy: Katowice

    Główne zadania na stanowisku:

    • Rozwiązywanie incydentów i problemów IT związanych z funkcjonowaniem aplikacji i systemów IT z poziomu linii komend oraz dedykowanych narzędzi
    • Wykonywanie operacji IT w systemach i aplikacjach w Grupie ING
    • Instalowanie zmian w systemach informatycznych: systemy operacyjne, bazy danych, sieci komputerowe
    • Realizacja planów typu Disaster Recovery
    • Obsługa aplikacji narzędziowych typu ITSM, monitoring IT
    • Wykorzystywanie w codziennej pracy dedykowanych aplikacji automatyzujących obsługę operacji IT
    • Udział w międzynarodowych projektach dla firm - klientów z grupy ING – transfer usług
    • Praca w trybie 3 zmianowym

    Wymagania:

    • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym (B1/B2)
    • Ogólna wiedza z zakresu technologii IT
    • Mile widziane doświadczenie na stanowisku operatora Main Frame (Unisys, AS400, Z/OS itp.)
    • Umiejętność podejmowania szybkich decyzji i radzenia sobie w sytuacjach kryzysowych
    • Komunikatywność
    • Umiejętność pracy w grupie
    • Wykształcenie wyższe techniczne lub pokrewne

    Dodatkowym atutem będzie:

    • Certyfikaty poświadczające znajomość technologii IT

    Oferujemy:

    • Pracę w rozwijającym się obszarze biznesowym w strukturach międzynarodowej korporacji
    • Udział w międzynarodowych projektach IT realizowanych dla Klientów Grupy ING
    • Dostęp do najnowszych technologii IT – możliwość ciągłego rozwoju
    • Szkolenia z obszaru obsługiwanych technologii
    • Okazjonalne podróże służbowe do krajów Europy
    • Wysoką kulturę pracy oraz przyjazną atmosferę
    • Dodatkową opiekę medyczną
    • Atrakcyjne benefity płacowe (premia) oraz pozapłacowe (np. karta MultiSport, dodatkowe ubezpieczenie grupowe na życie, pracowniczy program emerytalny, nauka języka angielskiego w ramach szkoleń firmowych)

    Prosimy o przesłanie CV (wraz z podanym numerem referencyjnym Nr ref. /MB/SMD/MCR/UaMST/AJ1944 w temacie e-maila) za pomocą przycisku Aplikuj.

    Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

    Prosimy o zamieszczenie w dokumentach aplikacyjnych następującego oświadczenia:

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy przez ING Services Polska Sp. z o.o. dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z 29.08.1997 o ochronie danych osobowych Dz. U. 2016 r. poz. 922. Jednocześnie wyrażam zgodę na przekazywanie moich danych osobowych w celach rekrutacyjnych innym firmom należącym do Grupy ING. Informuję, że niniejsza zgoda obejmuje aktualną rekrutację, jak i wszystkie kolejne prowadzone przez ING Services Polska Sp. z o.o. „

    Oferty bez klauzuli o ochronie danych osobowych nie będą rozpatrywane