Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Maintenance engineer

Scope Fluidics S.A.

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 11 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • aktualizacja procedur ISO dt. utrzymania ruchu/konserwacji/infrastruktury

  • prowadzenie rejestru przeglądów i napraw urządzeń

  • prowadzenie rejestru pełnego wyposażenia

  • planowanie/realizacja/dbanie o okresowe przeglądy urządzeń

  • planowanie/realizacja/dbanie o kalibrację i wzorcowanie urządzeń produkcyjnych/pomiarowych

  • konserwacje, remonty i przeglądy maszyn i urządzeń

  • bieżące usuwanie awarii oraz dbanie o prawidłowe działanie maszyn

  • zarządzanie gospodarką części zamiennych i dbanie o optymalny stan zapasów

  • zapewnienie bezpieczeństwa ludzi i środowiska pracy

  • maksymalizacja efektywności i wydajności procesów wytwórczych

  • zapewnienie optymalnego zużycia mediów

  • realizacja przyjętej strategii utrzymania ruchu

Nasze wymagania

  • kilkuletnie doświadczenie w pracy z utrzymania ruchu, produkcja medyczna / pokrewne (mile widziane 3-5 lat)

  • doświadczenie w pracy w środowisku objętym systemem zarzadzaniem jakości.

  • mile widziane uprawnienie SEP do 1 kV

  • wysoka predyspozycja do prac manualnych

  • umiejętność czytania dokumentacji technicznej

  • znajomość języka angielskiego na poziomie B2-C1

  • absolwenci nauk technicznych np. Inżynieria materiałowa, Mechanika i budowa maszyn, Elektronika

  • umiejętność obsługi narzędzi kontrolno-pomiarowych

  • wysoka zdolność koncentracji oraz dobre umiejętności obserwacyjne, skupienie na szczegółach

  • chęć do nauki i poszerzania zakresu wiedzy

To oferujemy

  • Uczestnictwo w unikalnych na skalę świata projektach badawczo-rozwojowych i wdrożeniowych.

  • Atrakcyjną, pełną wyzwań pracę w interdyscyplinarnym zespole R&D.

  • Możliwości rozwoju zawodowego przy realizacji projektów w obszarze nowoczesnych technologii.

  • Zatrudnienie w formie umowy o pracę.

  • Atrakcyjne i elastyczne warunki zatrudnienia.

  • Swobodną i pozytywną atmosferę pracy.

  • Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • owoce

  • spotkania integracyjne

Scope Fluidics jest inkubatorem start-up’ów technologicznych tworzących systemy diagnostyki medycznej w odpowiedzi na największe globalne zagrożenia w ochronie zdrowia. Obecnie w Grupie funkcjonują dwie spółki celowe pracujące nad odrębnymi systemami diagnostycznymi: Curiosity Diagnostics opracowuje najszybszy na świecie system do wykrywania zakażeń – PCR|ONE, oraz Bacteromic tworząca najbardziej kompleksowy system do oznaczania lekowrażliwości patogenów bakteryjnych.

Scope Fluidics jest spółką notowaną na NewConnect.

Przewiń do profilu firmy

Praca polegać będzie na utrzymaniu ciągłości procesu produkcyjnego poprzez zapewnienie pełnej sprawności technicznej urządzeń technologicznych . Jeśli jesteś osobą dokładną, skupioną na szczegółach i lubiącą uczyć się nowych rzeczy, ta oferta jest dla Ciebie.