Oferta pracy

Maintenance Manager

"SEALED AIR POLSKA" sp. z o.o.O firmie

  • Ożarowska 28A
    Duchnice (pow. warszawski zachodni), mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Pełny etat
  • Kierownik

"SEALED AIR POLSKA" sp. z o.o.

Ożarowska 28A

Duchnice (pow. warszawski zachodni)

Sealed Air prowadzi działalność w celu ochrony, rozwiązywania krytycznych problemów związanych z opakowaniami i pozostawienia naszego świata lepszym, niż go znaleźliśmy. Nasze portfolio wiodących rozwiązań opakowaniowych obejmuje opakowania spożywcze marki CRYOVAC®, opakowania ochronne marki SEALED AIR® oraz opakowania marki BUBBLE WRAP®, które łącznie umożliwiają bezpieczniejszy, bardziej wydajny łańcuch dostaw żywności i chronią wartościowe towary wysyłane na całym świecie. Sealed Air wygenerował 4,9 biliona dolarów sprzedaży w 2020 roku i zatrudnia około 16 500 pracowników, którzy obsługują klientów w 115 krajach. Aby dowiedzieć się więcej, odwiedź www.sealedair.com.

Zakres obowiązków

  • Odpowiedzialność za ciągłość utrzymania ruchu maszyn, urządzeń i instalacji w zakładzie (bieżące naprawy, usuwanie awarii, analiza przyczyn awarii),
  • Wsparcie w rozbudowie zakładu, modernizacjach i instalacjach maszyn,
  • Planowanie działań prewencyjnych,
  • Współpraca z działem produkcji i jakości,
  • Nadzór nad infrastrukturą zakładu oraz pracą serwisów zewnętrznych,
  • Przestrzeganie zasad BHP.

Wymagania

  • Wiedza i doświadczenie w pracy z zakresu mechaniki i elektryki,
  • Umiejętność czytania schematów elektrycznych, elektropneumatycznych i mechanicznych,
  • Znajomość systemów TPM,
  • Predyspozycje do koordynowania pracami remontowo – serwisowymi,
  • Umiejętność ustalania priorytetów,
  • Uprawnienia SEP,
  • Jęz. angielski - poziom komunikatywny.

Zapraszamy do przesyłania aplikacji za pośrednictwem przycisku aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne