Ta oferta pracy jest nieaktualna od 15 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Maintenance Manager

  • lubelskie
  • Kierownik
  • 10.05.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Spring Professional to lider profesjonalnych rekrutacji. Specjalizujemy się w procesach związanych z doborem specjalistów, kierowników oraz kadry menedżerskiej średniego i wyższego szczebla w obszarach Engineering, Finance, Sales & Marketing, Property & Construction, Supply Chain & Logistics, Lifescience. Jesteśmy częścią grupy Adecco – wiodącego w świecie dostawcy rozwiązań HR, działającego w ponad 60 krajach i zatrudniającego ponad 31 tysięcy pracowników. Obecność Spring w największych miastach świata zapewnia naszym klientom szeroki zasięg krajowy i międzynarodowy. Działamy w 16 krajach, zatrudniamy ponad 723 konsultantów i stale się rozwijamy. Tylko w 2015 r. Spring Professional przeprowadził rekrutację 36 tysięcy osób na stanowiska w grupie średniej i wyższej kadry kierowniczej na całym świecie.

    Dla naszego klienta, międzynarodowej firmy produkcyjnej ulokowanej w Lublinie, poszukujemy doświadczonego kandydata na stanowisko:

    KURB/IS/219

    Główne obowiązki:

    • Zarządzanie obszarem utrzymania ruchu;
    • Tworzenie strategii rozwoju obszaru UR w oparciu o standardy filozofii Lean Manufacturing;
    • Inicjowanie i realizacja projektów modernizacji parku maszynowego;
    • Koordynacja, nadzorowanie i rozliczanie prac wykonywanych przez zespól podległych pracowników oraz zewnętrznych podwykonawców;
    • Organizacja przeglądów technicznych i konserwacji parku maszynowego w ramach założonych terminów, budżetów i celów organizacyjnych;
    • Odpowiedzialność za prawidłowy przepływ informacji pomiędzy DUR a pozostałymi działami;
    • Rygorystyczne przestrzeganie przepisów BHP i ppoż. oraz nadzór w tym zakresie nad podległym pracownikami oraz podwykonawcami.

    Oczekiwania:

    • Min 5-letnie doświadczenie na stanowisku Kierownika UR zdobyte w międzynarodowej firmie o profilu produkcyjnym;
    • Wykształcenie wyższe techniczne;
    • Doświadczenie we wdrażaniu nowoczesnych rozwiązań w obszarze technicznym;
    • Wysoko rozwinięte kompetencje managerskie, umiejętność efektywnego zarządzania pracą dla podległego zespołu.
    • Bardzo dobra znajomość j. angielskiego – warunek konieczny. Test językowy będzie elementem procesu rekrutacyjnego;
    • Znajomość procesów inwestycyjnych i tematyki związanej z budżetowaniem;
    • Bardzo dobra znajomość pakietu Ms Office i programu AutoCad;
    • Inicjatywa i proaktywność w działaniu.

    Nasz klient oferuje:

    • Swobodę w działaniu i samodzielne stanowisko z możliwością dalszego rozwoju zawodowego;
    • Stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę w firmie o międzynarodowym zasięgu;
    • Przyjazne środowisko pracy oparte na współpracy i dzieleniu się wiedzą.
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.