Maintenance Shift Manager / Zmianowy Kierownik Utrzymania Ruchu

Essity Operations Poland Sp. z o.o.

  • 3 Maja 30A, Oława
    Oława, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

3 Maja 30A

Oława

Twój zakres obowiązków

  • Diagnozowanie i usuwanie awarii na maszynach i urządzeniach produkcyjnych.

  • Inicjowanie oraz udział w pracach związanych z modyfikacjami maszyn.

  • Sporządzanie raportów z przeprowadzonych napraw.

  • Usprawnianie procesów utrzymania ruchu, poprawa warunków pracy oraz redukcja kosztów.

  • Nadzór nad przeglądami okresowymi.

  • Organizowanie i koordynowanie pracy zespołu.

  • Zarządzanie materiałami i narzędziami.

  • Identyfikacja przyczyn źródłowych zgłoszonych reklamacji na prace utrzymania ruchu.

  • Wsparcie Kierownika Utrzymania Ruchu w nadzorze budżetu działu (OPEX).

  • Nadzór nad wszystkimi urządzeniami i wyposażeniem

  • Udział w planowaniu wydatków inwestycyjnych działu (CAPEX).

  • Współpraca z inżynierami procesu/inżynierami prewencyjnego utrzymania ruchu

  • Przygotowanie raportów zmianowych.

  • Przygotowanie raportów poprzeglądowych.

Nasze wymagania

  • Posiadasz doświadczenie na podobnym stanowisku w środowisku produkcyjnym.

  • Potrafisz zarządzać różnorodnym zespołem ludzi.

  • Znasz i stosujesz metodologię i narzędzia Lean Manufacturing.

  • Znasz programy MS Office, w tym Excel.

  • Posiadasz zdolności analityczne, lubisz wyzwania.

  • Dobrze organizujesz pracę własną oraz podległego zespołu.

  • Potrafisz priorytetyzować zadania w zmieniających się warunkach.

  • Jesteś proaktywny i potrafisz prezentować własne pomysły oraz rozwiązania

  • Znajomość języka angielskiego mile widziana

  • Posiadasz wykształcenie wyższe techniczne

To oferujemy

  • Umowę o pracę

  • Dofinansowanie dojazdów do pracy dla osób spoza Oławy

  • Pakiet dodatkowych benefitów

  • Pracę w przyjaznych warunkach (klimatyzowana hala produkcyjna, system 5S)

  • i znacznie więcej :)

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • dyżury lekarza w biurze

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • paczki świąteczne

  • dofinansowanie dojazdów do pracy

  • program rekomendacji pracowników

O roli:

Jako Maintance Shift Manager / Zmianowy Kierownik Utrzymania Ruchu będziesz odpowiadać za koordynację i organizację pracy zespołu. Będziesz odpowiadać za poziom świadczonych usług, rozwój podwładnych i zapewnienie dobrej komunikacji. Będziesz raportował do Kierownika Utrzymania Ruchu. Będziesz pracował 5 dni w tygodniu w trybie 3 zmian.

Jeśli prewencyjne utrzymanie ruchu to Twoja pasja i ważna jest dla Ciebie filozofia ciagłego doskonalenia - aplikuj już dziś!

Essity to wiodącą globalna firma zajmująca się higieną i ochroną zdrowia, która opracowuje, produkuje i sprzedaje środki ochrony osobistej (produkty higieniczne dla dzieci, kobiet, osób z problemem nietrzymania moczu i artykuły medyczne), oraz produkty i usługi w zakresie higieny dla sektora prywatnego i profesjonalnego. Produkty Essity sprzedawane są w ponad 150 krajach, a firma zatrudnia 48 000 pracowników na całym świecie. Wcześniej Essity była częścią Grupy SCA.

Przewiń do profilu firmy