Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Majster - Brygadzista budowlany do Niemiec

RUBEN-BAU SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄO firmie

20 00027 000 netto (+ VAT) / mies.
  • Norymberga, Frankfurt nad Menem, Niemcy

    zagranica
  • Ogłoszenie wygasło 15 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • Wykonywanie prac: murarskich, zbrojarskich, ciesielskich, betoniarskich.

  • Sprawowanie nadzoru nad wykonywaniem prac budowlanych przez pozostałych uczestników brygady ok. 10 osób.

  • Nadzór nad przestrzeganiem przepisów bhp, ppoż. w miejscu pracy.

  • Bezpośrednia współpraca z niemieckim kierownikiem budowy.

  • Współudział w procesie odbioru prac.

  • Nadzór nad dokumentacją techniczną i sprzętem na budowie.

Nasze wymagania

  • komunikatywna - dobra znajomość języka niemieckiego – warunek konieczny,

  • min. 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku,

  • znajomość procesów budowlanych i rysunku technicznego,

  • prawo jazdy kat. B i własny samochód,

  • sumienność, rzetelność w pracy.

To oferujemy

  • Możliwe zarobki: 20 000 – 27 000 zł

  • atrakcyjne zarobki (wynagrodzenie wypłacane w euro, regularne płatności,

  • możliwość urlopów co ok. 6-8 tygodni,

  • długoterminową, stabilną i legalną pracę,

  • bezpłatne zakwaterowanie,

  • BONUS – 100 euro za polecenie fachowca budowlanego*,

  • BONUS – 50 euro na poczet kosztów pierwszego przejazdu*,

  • opiekę biura podczas odbywania kontraktów.

RUBEN-BAU SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Polska firma budowlana posiadająca inwestycje na terenie Niemiec poszukuje majstra-brygadzistę fizycznie pracującego na budowie do realizacji kontraktów – budowa obiektów od podstaw.

Przewiń do profilu firmy

Miejsce pracy: Norymberga oraz Frankfrurt nad Memem

Terminy rozpoczęcia kontraktów : maj i czerwiec 2021

*Szczegółowe informacje dotyczące bonusów dostępne na stronie www.ruben-bau.eu w zakładce oferty pracy.