Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Majster - Brygadzista Produkcji Konstrukcji Stalowych

Navikon SRY Sp. z o.o.

  • Ludzi Morza 13, Świnoujście
    Świnoujście, zachodniopomorskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • praca stacjonarna

Ludzi Morza 13

Świnoujście

Twój zakres obowiązków

  • nadzór nad pracownikami, zlecanie wykonywania prac poszczególnym pracownikom;

  • wykonywanie planu produkcji z uwzględnieniem terminowości, ilości, jakości wykonywanych elementów z zachowaniem zasad bezpieczeństwa i higieny pracy;

  • kontrola jakości wykonywanych elementów oraz ich zgodności z dokumentacją techniczną;

  • koordynacja prac z innymi wydziałami produkcji;

Nasze wymagania

  • wykształcenie techniczne;

  • bardzo dobra znajomość rysunku technicznego;

  • doświadczenie w kierowaniu grupą pracowników;

  • umiejętność współdziałania i dobra organizacja pracy;

  • znajomość technologii i organizacji pracy przy konstrukcjach stalowych oraz remontach statków;

  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym;

To oferujemy

  • Umowę na czas próbny: 3 miesiące, następnie po pozytywnym przejściu okresu próbnego - umowę na czas nieokreślony;

  • Konkurencyjne wynagrodzenie

  • Długofalowe zatrudnienie

O nas

Navikon SRY sp. z o.o. firma z branży konstrukcji stalowych dla rynku offshore oraz remontów statków