Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Majster Budowy - branża sanitarna

WOD-BUD Sp. z o.o.O firmie

  • lubelskie

    lubelskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • organizowanie i nadzorowanie procesu realizacji w zakresie robót budowlanych w oparciu o wymagania kontraktu, dokumentację techniczną oraz harmonogramy,

  • organizowanie, rozliczanie i ocena pracy podległych pracowników i podwykonawców

  • przyjmowanie, kontrola oraz rozliczanie materiałów na budowie, ewidencja godzin pracy pracowników i sprzętu

  • koordynowanie zamówień sprzętu, transportu, materiałów i usług niezbędnych do realizacji prac na budowie,

  • wykonywanie obmiaru i rozliczeń wykonywanych robót,

  • zapewnienie przestrzegania przepisów BHP i PPOŻ na budowie,

  • współpraca z kierownictwem kontraktu, bieżący monitoring postępu prac.

Nasze wymagania

  • wykształcenie techniczne (mile widziane wyższe w specjalności Inżynieria Środowiska),

  • umiejętność czytania dokumentacji technicznej i znajomość AutoCAD,

  • mile widziane doświadczenie zawodowe w branży,

  • dobra znajomość obsługi MS Office,

  • komunikatywność,

  • umiejętność współpracy w zespole,

  • skrupulatność, sumienność i dobra organizacja pracy.

To oferujemy

  • pracę w stabilnym zespole,

  • możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego i uczenia się od najlepszych,