Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Majster budowy - Brygadzista (kolejowa sieć trakcyjna)

ELECTREN S.A. Oddział w Polsce

  • śląskie

    śląskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • praca mobilna
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Nadzór i zarządzanie pracami brygad oraz maszyn,

  • Podział zadań wśród pracowników brygad i kontrola ich realizacji,

  • Realizacja prac brygad w założonym czasie, ustalonym z kierownikiem kontraktu lub kierownikiem robót,

  • Planowanie zapotrzebowania materiałowego,

  • Wsparcie kierownika robót w bieżącej pracy.

Nasze wymagania

  • Co najmniej ośmioletnie doświadczenie w pracy brygadzisty lub majstra budowy przy robotach związanych z budową kolejowej sieci trakcyjnej,

  • Dyspozycyjność do pracy w delegacji,

  • Wykształcenie elektryczne,

  • Znajomość zagadnień branży elektrycznej,

  • Zdolność do pracy na wysokości powyżej 3 m,

  • Zaangażowanie, chęć do pracy, brak nałogów,

  • Prawo jazdy kat. B,

  • Uprawnienia SEP E i D.

To oferujemy

  • Zatrudnienie w ramach umowy o pracę,

  • Stałą i ciekawą pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

  • Bogaty pakiet socjalny.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość uzyskania uprawnień

Miejsce pracy:

  • Terytorium Polski (miejsce, gdzie pracodawca aktualnie prowadzi budowy)

ELECTREN S.A. – jest wiodącym wykonawcą sieci trakcyjnej i układów zasilania sieci trakcyjnej w wielu krajach na całym świecie. Działamy m.in. w Hiszpanii, Anglii, Francji, Kanadzie a także w Polsce. Aktualnie poszukujemy do naszego oddziału w Polsce, na budowy w okolicach Białegostoku i Trójmiasta, pracowników na stanowisko Majster budowy - Brygadzista (kolejowa sieć trakcyjna).

Przewiń do profilu firmy