Ta oferta pracy jest nieaktualna od 9 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Majster Budowy

  • Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie
  • Kierownik
  • 07.02.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Rzetelna firma budowlana z ponad 20-letnią tradycją poszukuje Kandydatów na stanowisko:

    Miejsce pracy: Bydgoszcz

    Dlaczego warto z nami pracować?

    • jesteśmy rzetelną firmą budowlaną z ponad 20-letnią tradycją,
    • relacje w naszej firmie oparte są na partnerstwie, dlatego zwykle ludzie zostają z nami na długo, stanowimy zgrany zespół,
    • sprawiedliwie wynagradzamy naszych pracowników, wypłacamy premie,
    • po okresie próbnym oferujemy umowę na czas nieokreślony.

    Twoje główne zadania:

    • organizacja pracy na budowie (sił własnych i podwykonawców),
    • nadzór nad porządkiem prac na placu budowy
    • koordynacja gospodarki materiałowej.

    Przyślij nam swoje CV jeżeli:

    • posiadasz wykształcenie techniczne,
    • masz doświadczenie zawodowe - na placu budowy czujesz się jak ryba w wodzie,
    • jesteś zorganizowany, samodzielny i lubisz jasne zasady.
    Nie czekaj - prześlij CV za pomocą przycisku APLIKUJ
    lub zadzwoń na podany nr tel. i dowiedz się więcej
    Możesz też wysłać SMS-a o treści: MAJSTER BYDGOSZCZ – oddzwonię
    Administratorem danych osobowych jest firma Pracownicy budowlani Sp. z o.o.
    Szczegółowe zasady dotyczące przetwarzania danych osobowych opisane zostały w naszej Polityce prywatności.

    Nr wpisu do rejestru 13471