Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Majster budowy - Inżynier

KROMAR IMPORT EXPORT sp. z o.o.O firmie

  • Częstochowa, śląskie

  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Kierownik

OPIS STANOWISKA

  • Organizacja placu budowy
  • Koordynacja pracy sił własnych i podwykonawców wszystkich branż
  • Nadzór nad przestrzeganiem przepisów BHP na placu budowy
  • Prowadzenie analizy harmonogramu i postępu wykonywanych robót
  • Przygotowywanie przedmiarów i obmiarów robót,
  • Współudział w prowadzeniu uzgodnień projektowych,
  • Przekazywanie uzgodnień technicznych podwykonawcom i wykonawcom
  • Kontrola pracy własnych pracowników

WYMAGANIA

  • Wykształcenie wyższe lub średnie budowlane
  • Doświadczenie na budowie.
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Samodzielność w wykonywaniu powierzonych zadań
  • Skuteczność w realizacji celów, terminowość
  • Obsługa komputera
  • Prawo jazdy kat. B

OFERUJEMY

  • zatrudnienie na pełny etat
  • dającą satysfakcję pracę w profesjonalnej atmosferze
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kompetencji i doświadczenia zawodowego

Ogłoszenie archiwalne