Logo Pracuj.pl

Majster budowy - Kierownik robót budowlanych

HYDROGOP sp. z o.o.O firmie

5 500–8 000
brutto / mies.
  • Katowice
    Katowice, śląskie
  • ogłoszenie wygasło 9 miesięcy temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • praca stacjonarna
  • Szukamy wielu kandydatów
    wakaty: 2
  • pracodawca nie wymaga CV
  • Dni pracy:
    dni robocze (poniedziałek - piątek), sobota
  • Tryb wypłaty:
    miesięczna

Twój zakres obowiązków

  • uczestniczenie w przygotowaniu ofert cenowych w tym sporządzanie kosztorysów
  • organizacja, planowanie i koordynacja prac budowlanych
  • tworzenie harmonogramów rzeczowo-finansowych
  • tworzenie budżetów i planów realizacyjnych oraz odpowiedzialność za ich wykonanie
  • prowadzenie dokumentacji budowy
  • efektywne wykorzystanie i nadzorowanie zasobów własnych oraz podwykonawców w procesie budowy
  • reprezentowanie firmy na placu budowy oraz współpraca z pozostałymi uczestnikami inwestycji
  • wstępne negocjowanie cen i warunków współpracy z dostawcami i podwykonawcami
  • zapewnienie terminowych dostaw materiałów oraz kontrola jakościowo-ilościowa
  • terminowa realizację robót
  • kontrolowanie kosztów budowy i osiągnięcie jak najkorzystniejszego wyniku ekonomicznego budowy.
  • podstawowe obowiązki kierownika budowy przewidziane prawem budowlanym
  • wspomaganie kierownika budowy w realizacji inwestycji

Nasze wymagania

  • mile widziane uprawnienia budowlane wykonawcze bez ograniczeń: drogowe lub sanitarne
  • doświadczenie w bezpośrednim prowadzeniu robót budowlanych min. 1 rok
  • zdolności organizacyjne, samodzielność, zaangażowanie, rzetelność
  • przedsiębiorczość, komunikatywność i konsekwencja w działaniu
  • Dodatkowe umiejętności:
  • doświadczenie w branży sanitarnej i drogowej
  • umiejętność kosztorysowania
  • bardzo dobra obsługa programów pakietu MS Office
  • znajomość rynku lokalnego

To oferujemy

  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej
  • możliwość rozwoju kariery zawodowej
  • stabilne wynagrodzenie i atrakcyjne formy motywowania.

O nas

Spółka HYDROGOP z branży budowlanej poszukuje do współpracy kompetentne i zaangażowane osoby do nadzoru i organizacji realizowanych budów.

Region: śląskie

Majster budowy - Kierownik robót budowlanych, Katowice