Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Majster budowy - kierownik robót

PRZEDSIĘBIORSTWO BUDOWLANO - INŻYNIERYJNE "ADMA" sp. z o.o.

  • małopolskie

  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Kierownik
  • pracodawca nie wymaga CV

Poszukujemy pracownika na stanowisko majster budowy - kierownik robót.
Praca na budowie w Szczucinie.

Zakres obowiązków:

  • prowadzenie i nadzorowanie robót budowlanych
  • tworzenie dokumentacji budowy
  • kontrola jakości prowadzonych robót

Wymagania:

  • wykształcenie min. średnie
  • doświadczenie na podobnym stanowisku 3 lata

Prosimy o wysłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania

lub

Prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem: 508202935

Ogłoszenie archiwalne