Ta oferta pracy jest nieaktualna od 70 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Majster budowy (MOPY)

  • Pawłówek (pow. bydgoski), kujawsko-pomorskie
  • Kierownik
  • 15.06.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    W związku z rozwojem firmy POLAQUA Sp. z o.o., do projektu budowy drogi S-5 pod Bydgoszczą poszukujemy ambitnej i zaangażowanej osoby na stanowisko:

    Zadania:

    • sprawowanie bieżącego nadzoru nad zespołem pracowników i podwykonawców realizujących roboty drogowe, budowlano-ziemne (MOPY, ekrany akustyczne, bariery);
    • odpowiedzialność za realizację zadań zgodnie z przyjętym harmonogramem robót;
    • zapewnienie zgodności wykonywanych prac z dokumentacją techniczną oraz obowiązującymi standardami;
    • odbiór oraz kontrola wykonywanych prac pod względem ilości, jakości oraz założonych terminów.

    Oczekiwania:

    • wykształcenie min. średnie kierunkowe;
    • min. 5 lat doświadczenia zawodowego przy realizacji projektów drogowych na stanowisku majstra;
    • doświadczenie w zarządzaniu zespołem pracowników i podwykonawców;
    • umiejętność planowania oraz organizowania poszczególnych etapów prac budowlanych;
    • umiejętność zarządzania zasobami materiałowymi oraz sprzętowymi;
    • znajomość metod i technik wykorzystywanych przy realizacji projektów drogowych;
    • doskonała znajomość przepisów i zasad BHP;
    • wysoki poziom zawodowej odpowiedzialności.

    Oferujemy:

    • atrakcyjne warunki zatrudnienia adekwatne do posiadanego doświadczenia i zawodowej wiedzy;
    • stabilne zatrudnienie w grupie kapitałowej posiadającej ugruntowaną pozycję w Polsce i na rynkach międzynarodowych;
    • możliwość poszerzenia zawodowego doświadczenia we współpracy z zespołem specjalistów i ekspertów z Polski oraz Hiszpanii.