Majster budowy – prace żelbetowe

Lambda S.A.

  • Austria

    zagranica
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
    wakaty: 2

Twój zakres obowiązków

Współpraca z kierownikiem budowy. Zarządzanie pracą ekipy od strony technicznej (80% czasu na budowie, 20% w biurze)

Nasze wymagania

  • Doświadczenie na stanowisku,

  • Wykształcenie techniczne średnie lub wyższe,

  • Znajomość prac ciesielsko-zbrojarskich,

  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym.

To oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie od 28000 - 34000 SEK / msc,

  • Umowa o pracę z pełnymi świadczeniami ZUS,

  • Bezpłatne zakwaterowanie,

  • Pełną organizację pobytu i wyjazdu,

  • Odzież roboczą i niezbędne narzędzia do pracy,

  • Ubezpieczenie zdrowotne za granicą (EKUZ),

  • Możliwość zdobycia doświadczenia na rynku zagranicznym,

  • Możliwość długoletniej współpracy.

Lambda S.A.

Jesteśmy polską firmą działającą na rynku budowlanym od 31 lat. Zrealizowaliśmy 3000 projektów w 11 krajach. Aktualnie realizujemy projekty w Szwecji, Francji i Niemczech.

Wykonujemy przedsięwzięcia w zakresie robót żelbetowych, wykończeniowych oraz izolacyjnych (w tym obiekty typu kubaturowego, przemysłowego, infrastruktury drogowej).

Przewiń do profilu firmy