Majster budowy Robót Żelbetowe, Wykończeniowe – budownictwo kubaturowe

TECHBAU BUDOWNICTWO sp. z o.o.O firmie

  • Raszyn (pow. pruszkowski)
    Raszyn (pow. pruszkowski), mazowieckie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • nadzór nad realizacją robót, organizacja prac żelbetowych, wykończeniowych
  • bezpośrednia kontrola jakości i terminowości wykonywanych robót budowlanych
  • monitorowanie zgodności prowadzonych robót z dokumentacją wykonawczą oraz harmonogramem
  • rozliczanie ilościowe i jakościowe podwykonawców – dokonywanie odbiorów robót budowanych
  • udział w przekazywaniu lokali dla Inwestorów

Nasze wymagania

  • doświadczenie na budowie na podobnym stanowisku
  • doświadczenie w pracach żelbetowych
  • doświadczenie w pracach wykończeniowych
  • umiejętność odczytywania rysunku technicznego
  • czynne prawo jazdy kat.B
  • zorientowanie na cel realizacji i zakończenia robót
  • zaangażowanie i odpowiedzialność
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • organizacja w działaniu

To oferujemy

  • atrakcyjny system premiowy
  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • możliwość rozwoju zawodowego i zdobywanie nowych doświadczeń
  • miłą atmosferę pracy w młodym i zgranym zespole
  • niezbędne narzędzia pracy
  • pracę pełną wyzwań

Majster budowy Robót Żelbetowe, Wykończeniowe – budownictwo kubaturowe, Raszyn (pow. pruszkowski)