Oferta pracy

Majster budowy

F.B.H.U Modehpolmo Sp. z o.o.O firmie

F.B.H.U Modehpolmo Sp. z o.o.

ks. kard. Wyszyńskiego 12 18

Stargard

Firma Budowlano -Handlowo-Usługowa MODEHPOLMO Sp. z o.o. poszukuje pracownika na stanowisko:

Zadania:

  • nadzorowanie prac podległych pracowników
  • kontrolowanie robót wykonywanych przez podwykonawców
  • prowadzenie dokumentacji niezbędnej dla procesu budowlanego

Oczekiwania wobec kandydatów:

  • wykształcenia budowlanego
  • zaangażowania i dyspozycyjności
  • doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • samodzielną i stałą pracę w stabilnej firmie deweloperskiej
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • pakiet McFit
  • pakiet zdrowotny
CV kandydatów nierozpatrzone w danym procesie rekrutacji są przechowywane przez okres 12 miesięcy na potrzeby kolejnych procesów rekrutacji. Po tym okresie są usuwane, a dane osobowe kandydatów nie są przetwarzane w żadnym innym celu. Aplikacji nie odsyłamy. Kontaktujemy się jedynie z wybranymi osobami. Osoby zainteresowane udziałem w kolejnych i podobnych procesach rekrutacji prosimy o zamieszczenie w swoim CV klauzuli o treści:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Firma Budowlano-Handlowo-Usługowa „MODEHPOLMO” Sp. z o.o z siedzibą w Szczecinie przy al. Wojska Polskiego 184c/2 zawartych w CV na potrzeby obecnego oraz przyszłych procesów rekrutacji.

Skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy