Oferta pracy

Majster Budowy

Pracownicy BudowlaniO firmie

  • Szwecja

  • Ogłoszenie wygasło 25 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

Firma budowlana realizująca projekty w Szwecji jako GW, obecnie poszukuje do pracy na stanowisko:

Inwestycje: obiekty mieszkaniowe, drogowe, mostowe

Wynagrodzenie: 25 000 SEK netto/mc

Zadania:

  • Koordynacja prac brygad budowlanych
  • Nadzór nad poprawnością wykonywanych robót

Wymagania:

  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym oraz doświadczenie w zawodzie majstra lub brygadzisty.

Firma gwarantuje:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Bezpośrednie zatrudnienie w firmie z pełnym ubezpieczeniem
  • Zakwaterowanie – opłacone i zorganizowane – bardzo dobre warunki
  • Przejazdy na miejscu i pomiędzy krajami
  • Kompleksowe zaplecze narzędzi budowlanych oraz odzieży
  • Ciągłość zleceń oraz stabilne zatrudnienie
Osoby zainteresowane proszę o przesłanie CV lub kontakt telefoniczny 798 056 274 (Justyna).
Nie odbieram? Napisz SMS o treści „Majster” – oddzwonię!
Administratorem danych osobowych jest firma Pracownicy budowlani Sp. z o.o.
Szczegółowe zasady dotyczące przetwarzania danych osobowych opisane zostały w naszej Polityce prywatności.

Ogłoszenie archiwalne