Oferta pracy

Majster budowy

ERBUD S.A.

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • Wykonanie robót zgodnie z dokumentacją techniczną, przyjętym harmonogramem, zasadami sztuki budowlanej oraz przepisami prawa,

  • Nadzór i koordynacja prac firm podwykonawczych oraz podległych pracowników,

  • Współpraca z dostawcami, koordynacja dostaw materiałów,

  • Planowanie optymalnego wykorzystania dostępnych środków niezbędnych do realizacji projektu, bieżąca kontrola zużycia materiałów.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie co najmniej średnie techniczne,

  • Co najmniej 2 letnie doświadczenia na wyżej wymienionym stanowisku na kontraktach przerobowych w zakresie budownictwa kubaturowego,

  • Umiejętność czytania rysunku technicznego oraz metod i technik budowlanych,

  • Umiejętności obsługi komputera,

  • Umiejętności obsługi urządzeń geodezyjnych,

  • Samodzielności w realizacji powierzonych zadań,

  • Dyspozycyjności i zaangażowania oraz silnej motywacji do pracy

  • Mile widziana komunikatywna znajomość j. rosyjskiego lub rosyjskiego.

To oferujemy

  • Pracę w firmie będącej jednym z liderów rynku budowlanego,

  • Możliwość podjęcia stałej współpracy, w pełnym wymiarze czasu pracy na podstawie umowy o prace lub kontraktu,

  • Niezbędne narzędzia pracy,

  • Naukę języków obcych zarówno poprzez lekcje stacjonarne jak i naukę on-line,

  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • partnerska atmosfera współpracy

  • możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych

ERBUD S.A.

ERBUD S.A. to jedna z czołowych grup budowlanych w Polsce, realizująca wymagające projekty budowlane w segmencie komercyjnym, infrastruktury publicznej, inżynieryjno-drogowym, energetycznym i mieszkaniowym. Grupa, od ponad 25 lat działa na rynku polskim oraz na rynkach innych krajów Unii Europejskiej.

Przewiń do profilu firmy

GRUPA ERBUD jest społecznie odpowiedzialna, dlatego w 2015 powołana została Fundacja ERBUD Wspólne wyzwania im. Eryka Grzeszczaka, która pomaga w usamodzielnianiu wychowanków domów dziecka.