Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Majster budowy

AIRCRAFT sp. z o.o.

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 2 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • Wykonywanie robót zgodnie z dokumentacją techniczną, przyjętym harmonogramem, zasadami sztuki budowlanej oraz przepisami prawa,

  • Nadzór i koordynacja prac firm podwykonawczych oraz podległych pracowników,

  • Współpraca z dostawcami, koordynacja dostaw materiałów,

  • Planowanie optymalnego wykorzystania dostępnych środków niezbędnych do realizacji projektu, bieżąca kontrola zużycia materiałów.

Nasze wymagania

  • Co najmniej 2 letnie doświadczenia,

  • Umiejętność czytania rysunku technicznego oraz metod i technik budowlanych,

  • Umiejętności obsługi komputera,

  • Umiejętności obsługi urządzeń geodezyjnych,

  • Samodzielności w realizacji powierzonych zadań,

  • Dyspozycyjności i zaangażowania oraz silnej motywacji do prac

To oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie;

  • Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę w rozwijającej się firmie;

  • Niezbędne narzędzia pracy, zakwaterowanie.