Majster budowy

  • wielkopolskie
  • Kierownik
  • 09.08.2019
  • Ważna jeszcze 17 dni (do 08.09.2019)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    AKFA SP. Z O.O. SP.K.

    Nasza firma zajmuje się kontraktami w branży drogowej, kolejowej. Posiadamy własne zasoby, nowoczesny park maszynowy, doświadczoną kadrę. Kontrakty w większości prowadzone są w centrum kraju oraz na terenie Polski.

    Opis stanowiska:
    • Bezpośredni nadzór nad podwykonawcami i dostawcami,
    • Bezpośreni nadzór nad maszynami oraz pracownikami firmy.
    • Nadzór nad realizacją robót w oparciu o dokumentację techniczną, harmonogramy i plany organizacji robót,
    • Odpowiedzialność za jakość robót podczas realizacji inwestycji,
    • Poszukiwanie rozwiązań organizacyjnych i technologicznych optymalizujących koszty realizacji inwestycji.
    • Raportowanie postępu robót,
    • Rozliczenie materiałów,
    Wymagania:
    • Wykształcenie wyższe budowlane, mile widziane uprawnienia budowlane,
    • Umiejętność czytania dokumentacji projektowej i analizy pod kątem możliwości stosowania rozwiązań alternatywnych,
    • Umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów,
    • Dobra organizacja pracy,
    • Umiejętność zarządzania pracą podległego zespołu,
    • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w branży torowej (budowa nawierzchni torowej),
    • Doświadczenie w prowadzeniu robót związanych z modernizacją lub rewitalizacją linii kolejowych,
    • Umiejętność obsługi niwelatorów laserowych, urządzeń GPS, oraz tachimetr na budowie
    Oferujemy:
    • Atrakcyjne wynagrodzenie,
    • Pracę w stabilnej i rozwijającej się firmie,
    • Możliwość uczestniczenia w ciekawych projektach inwestycyjnych.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.