Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Majster Budowy

EBF DEVELOPMENT ELŻBIETA I LESZEK JARZĄBEK sp.j.O firmie

  • Zielona Góra

    Zielona Góra, lubuskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • wsparcie Kierownika Budowy w realizacji procesu budowlanego,

  • prowadzenie dokumentacji budowy,

  • nadzorowanie jakości, terminowości realizowanych prac oraz ich zgodności z dokumentacją techniczną

  • nadzór bezpośredni nad pracą firm podwykonawczych oraz koordynowanie harmonogramów prac firm podwykonawczych

  • sporządzanie obmiarów i przedmiarów robót budowlanych

  • sporządzanie zapytań ofertowych, pozyskiwanie ofert firm wykonawczych

  • organizowanie środków technicznych i materiałów niezbędnych do realizacji budowy

  • kontrola utrzymywania porządku na placu budowy

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne: absolwent kierunku budownictwo

  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku lecz nie jest to wymagane

  • znajomość pakietu MS Office oraz AutoCad

  • dyspozycyjność i umiejętność pracy pod presją czasu

  • odpowiedzialność, zdolności organizacyjne, komunikatywność, samodzielność, umiejętność pracy w grupie, silna osobowość

  • umiejętności negocjacyjne, myślenie analityczne

  • bardzo dobra organizacja pracy własnej,

To oferujemy

  • samodzielną i odpowiedzialną pracę w stabilnej firmie

  • umowę o pracę na pełny etat

  • możliwość zdobycia praktyki do egzaminu na Kierownika Budowy

EBF DEVELOPMENT ELŻBIETA I LESZEK JARZĄBEK sp.j.

Firma EBF Development to wiodący deweloper w Zielonej Górze i w Poznaniu. Budujemy od 30 lat, niezmiennie podnosząc poprzeczkę i stawiając sobie szereg celi, aby oferowane przez nas inwestycje spełniały najtrudniejsze oczekiwania. W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy kandydatów na stanowisko Majster Budowy. zapraszamy na naszą stronę internetową www.ebfdevelopment.pl

Przewiń do profilu firmy