Oferta pracy

Majster/Inżynier Budowy - Dachy Przemysłowe

ILLUSTRO Doradztwo S.C.

  • lubelskie

    lubelskie
  • ogłoszenie wygasło 4 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • Praca od zaraz

Rekrutujemy dla

Naszym Klientem jest firma budowlana, należąca do liderów sektora budownictwa przemysłowego i mieszkaniowego, realizująca projekty na terenie całej Polski, specjalizująca się w wykonywaniu pokryć dachów na obiektach komercyjnych, halach magazynowych i przemysłowych oraz generalnym wykonawstwie.

Siedziba firmy: Opole

Rekrutację prowadzi ILLUSTRO Doradztwo S.C. - firma z sukcesem rekrutująca specjalistów od ponad 15 lat.

Kandydaci aplikując o pracę za naszym pośrednictwem zyskują:

- pewność, że ich aplikacja zawsze zostanie przez nas rozpatrzona

- odpowiedzi na pytania pojawiające się w procesie rekrutacyjnym

- dostęp do innych ofert pracy od najlepszych pracodawców

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą i zaaplikowania!

Twój zakres obowiązków

  • Kierowanie zespołem pracowników oraz delegowanie zadań na placu budowy

  • Nadzór nad zapewnieniem właściwej organizacji pracy oraz terminowością wykonywanych robót

  • Realizacja robót zgodnie z przekazaną dokumentacja techniczną i dbałość o wysoką jakość realizowanych robót

  • Zapewnienie na budowie warunków pracy zgodnie z przepisami BHP

  • Realizacje zadań zgodnie z przekazaną dokumentacją wykonawczą

  • Nadzór nad powierzonym sprzętem

Wymagania pracodawcy

  • Wykształcenie budowlane (zawodowe/ średnie/ wyższe)

  • Doświadczenie w budowie dachów płaskich (wielopowierzchniowe, przemysłowe) oraz realizacji prac budowlanych

  • Znajomość technologii budowlanych wykorzystywanych w pokryciach dachów przemysłowych oraz przepisów BHP

  • Dyspozycyjność i gotowość do wyjazdów delegacyjnych na terenie całej Polski

  • Wysokie zdolności organizacyjne i samodzielność w podejmowaniu decyzji

Pracodawca oferuje

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełny etat

  • Wysokie wynagrodzenie zasadnicze

  • Samochód służbowy

  • Zapewniane zakwaterowanie podczas delegacji

  • Codziennie ciepłe obiady

  • Bezpieczne środowisko pracy – wyróżnienie w konkursie „Buduj bezpiecznie” w 2021 r. prowadzonym przez Państwową Inspekcję Pracy

  • Zatrudnienie w firmie będącej jednym z liderów rynku działającej blisko 20 lat na rynku, cieszącej się znakomitą opinią na rynku pracy oraz w branży budowlanej. Firma jest także laureatem nagrody „Geparda Biznesu 2019”.

  • Pracę w uczciwym i rzetelnym przedsiębiorstwie – firma uzyskała certyfikat „Przedsiębiorstwo FAIR PLAY 2021” a także została uhonorowana w 2019 i 2020 „Medalem Europejskim”, który jest przyznawany firmom spełniającym standardy europejskie i świadczą usługi na jak najwyższym poziomie.

Etapy rekrutacji
1

Analiza CV

2

Rozmowa telefoniczna

3

Spotkanie w firmie

4

Podjęcie decyzji

Rekrutację prowadzi agencja ILLUSTRO Doradztwo S.C.

To firma z ponad 15-letnim doświadczeniem, działająca w branży szkoleń, doradztwa personalnego i rekrutacji specjalistów.

Kandydaci aplikując o pracę za naszym pośrednictwem mają pewność, że ich aplikacja zawsze zostanie rozpatrzona przez pracodawcę. Kandydaci mając kontakt do naszych rekruterów, mogą zawsze zadać pytania odnośnie oferty pracy, jak również otrzymać merytoryczne wsparcie w całym procesie rekrutacyjnym.

Ponadto kandydaci aplikując za naszym pośrednictwem zyskują dostęp do innych ofert pracy, od najlepszych pracodawców.

Zapraszamy!

Przewiń do profilu firmy

Informacji w sprawie rekrutacji udziela:

Natalia Kotas-Rippel tel.: 512 496 759