Ta oferta pracy jest nieaktualna od 3 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Majster - Inżynier Budowy

  • Kraków, Gaj (pow. krakowski), małopolskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 2019-04-16

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    PND Polska sp. z o.o. i Wspólnicy sp.k.

    Firma PND Polska jest prężnie działającą firmą na rynku małopolskim w zakresie prowadzenia inwestycji budownictwa jednorodzinnego oraz zleceniowo obsługuje powierzone inwestycje od partnerów zewnętrznych. Dla naszych nowych projektów w poszukujemy dynamicznego kandydata na stanowisko:

    Miejsce pracy: Kraków, Gaj (pow. krakowski)

    ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

    • sprawowanie stałej kontroli oraz bieżącego nadzoru nad procesem realizacji robót;
    • analiza dokumentacji, przygotowanie zestawień materiałowych, zamówień na materiały i sprzęt;
    • prowadzenie dokumentacji budowlanej;
    • nadzór nad pracownikami lub podwykonawcami w zakresie realizowanych prac;
    • wykonanie obmiaru robót, sporządzanie zestawień zużytych materiałów oraz prowadzenie niezbędnej dokumentacji w zakresie powierzonych zadań,
    • nadzór nad przestrzeganiem przepisów BHP;
    • nadzór i rozliczanie (pod)wykonawców robót;
    • wsparcie i bezpośrednia współpraca z Kierownikiem Budowy i Inspektorem Nadzoru oraz Projektantami;
    • udział w negocjacjach z wykonawcami robót;
    • optymalizacja zaproponowanych rozwiązań technologicznych;
    • przygotowywanie wycen.

    WYMAGANIA:

    • wykształcenie o kierunku budowlanym techniczne lub wyższe;
    • doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku minimum 3 lata;
    • umiejętność czytania dokumentacji technicznej;
    • znajomość przepisów prawa budowlanego;
    • znajomości obsługi komputera (w tym AUTOCAD);
    • prawa jazdy kat. B (dużo pracy w terenie/ delegacje);
    • uprawnienia budowlane będą dodatkowym atutem.

    OFERUJEMY:

    • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
    • ciekawą pracę w bardzo dynamicznie rozwijającej się firmie, pozwalającą na własny rozwój;
    • dostęp do najnowszych technologii w zakresie budownictwa i instalacji;
    • udział w wielu projektach  o różnej specyfice technologicznej;
    • poziom wynagrodzenia odpowiedni do realizowanych zadań.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji (CV oraz list motywacyjny)
    klikając w przycisk aplikowania.

    Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez PND Polska sp. z o.o. i Wspólnicy sp.k.  z siedzibą w Gaju  zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.

    Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.