Oferta pracy

Majster Inżynier Robót Drogowych

Michael Page

  • Biała (pow. szczecinecki)

    Biała (pow. szczecinecki), zachodniopomorskie
  • ogłoszenie wygasło 17 godzin temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Rekrutujemy dla

Naszym Klientem jest międzynarodowy lider, generalny wykonawca inwestycji drogowych i kolejowych.

Twój zakres obowiązków

  • Organizowanie i nadzorowanie robót realizowanych siłami własnymi lub poprzez podwykonawców,

  • Zapewnienie bezpiecznych warunków pracy,

  • Zapewnienie sprzętu i materiałów,

  • Kontrolowanie jakości, terminowości i kosztów prowadzonych robót,

  • Raportowanie do kierownika budowy

  • Planowanie realizacji poszczególnych robót w ramach harmonogramu

  • Kontrolowanie zaawansowania robót

  • Prowadzenie dokumentacji budowy

  • Koordynowanie prac podwykonawców

  • Nadzór nad przestrzeganiem zasad BHP

Wymagania pracodawcy

  • Wykształcenie kierunkowe w zakresie budownictwa drogowego

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

  • Bardzo dobre umiejętności interpersonalne i organizacyjne

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Prawo jazdy kat. B

Pracodawca oferuje

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Perspektywa rozwoju i wieloletniej współpracy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Praca w organizacji dbającej o bezpieczeństwo pracy

  • Atrakcyjny pakiet benefitów

  • Kompleksowy program wdrożenia

  • Szkolenia