Logo Pracuj.pl

Majster na prefabrykacji z językiem niemieckim

Przedsiębiorstwo Budownictwa Ogólnego Sp. z o.o.O firmie

  • Niemcy
    zagranica
  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • pracodawca nie wymaga CV
  • Praca zmianowa:
    nie
  • Dni pracy:
    dni robocze (poniedziałek - piątek)
  • Godziny pracy:
    możliwe nadgodziny, 7:00-15:00
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:
    nie
  • Tryb wypłaty:
    miesięczna
  • System wynagrodzeń:
    stała podstawa + premia za wyniki + nadgodziny

Twój zakres obowiązków

  • analizowanie dokumentacji technicznej
  • nadzór na prawidłowym przebiegiem produkcji
  • nadzór na podleglym zespole
  • organizowanie pracy zgodnie z przepisami bhp

Nasze wymagania

  • język niemiecki
  • umiejętność czytania rysunku technicznego (dodatkowy atut)
  • zaangażowanie w pracę
  • dyspozycyjność
  • szybka gotowość do wyjazdu

To oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • wysokie i konkurencyjne wynagrodzenie
  • pełną organizację wyjazdu i pobytu
  • bezpłatne zakwaterowanie
  • możliwość wypłacenia zaliczek
  • długoletnią współpracę
  • pierwszy bilet przejazdu (lub dopłatę do paliwa)
  • bezpłatny transport z miejsca zamieszkania do pracy
  • pomoc przy uzyskaniu Kindergeld
  • bezpłatna odzież robocza
  • pakiet niezbędnych narzędzi do pracy

Mile widziane całe ekipy na nowy kontrakt.

Poszukujemy także pracowników z paszportami UE.

Przedsiębiorstwo Budownictwa Ogólnego Sp. z o.o.

Jesteśmy jedną z niewielu znanych i cenionych firm, która jest obecna na polskim i zagranicznym rynku od ponad 15 lat. Nasza wizytówka to dziesiątki obiektów zrealizowanych na terenie Polski i Niemiec.

Majster na prefabrykacji z językiem niemieckim, Niemcy