Majster robót drogowych

Budokop Piotr GłodowskiO firmie

Rekrutacja zdalna

Budokop Piotr Głodowski

Olsztyńska 15

Lidzbark Warmiński

Firma Budokop istnieje od 1997 roku. Profilem działalności przez wiele lat dynamicznie rozwijającej się firmy była budowa dróg. Od niedawna spektrum działania przedsiębiorstwa poszerzyło się o produkcję betonu towarowego, kostki brukowej oraz prefabrykatów betonowych znajdujących zastosowanie w drogownictwie, budownictwie oraz w tworzeniu małej architektury.
[rekrutacja prowadzona telefonicznie]

Miejsce pracy: Lidzbark Warmiński

Zadania:

  • organizowanie i nadzorowanie robót budowlanych zgodnie z harmonogramem, specyfikacją i umową z Zamawiającym
  • przyjmowanie, kontrola oraz rozliczanie materiałów na budowie, ewidencja godzin pracy pracowników i sprzętu
  • organizowanie, rozliczanie i ocena pracy podległych pracowników
  • realizacja robót zgodnie z wymaganiami jakościowymi zawartymi w dokumentacji budowy
  • zapewnienie przestrzegania przepisów BHP i PPOŻ na budowie
  • współpraca z kierownictwem kontraktu, bieżący monitoring postępu robót

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne – Budownictwo, mile widziana specjalizacja drogowa
  • mile widziane doświadczenie
  • umiejętność kierowania podległym zespołem i bardzo dobra organizacja pracy
  • odpowiedzialność, sumienność, terminowość

Oferujemy

  • umowę o pracę
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • atrakcyjny system wynagradzania powiązany z wynikami pracy

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV klikając w przycisk aplikowania

Majster robót
drogowych

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy